• Firma hizmet filosu
 • Şirketimize ait hizmet araçları
 • ambalajlı eşyaları taşıyan eleman ve diger hizmetler
 • Ambalaj ve paketleme hizmetleri
 • asansörle taşınanan eşyalarımız
 • araç içerisine istiflenmiş eşyalarımız

Selçuklu Nakliyat

Ankara Selçuklu'da Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Nakliyat sektörü her yerde gelişimini sürdürüyor. Ankara Sincan ilçesine bağlı olan Selçuklu semti de bu gelişimi en yakından gören yerleşim birimi. Modern çağın uygulamaları ve evden eve nakliye konusundaki gelişmeler, uygun fiyat seçenekleri ile hizmetinizde. Yeni binaların inşa edilmesi insanların taşınması için gerçekten önemli bir sebep. Dişinden tırnağından artırıp eşyalarını biriktiren çok sayıda insanın, eşya güvenliği dikkat edilmesi gereken bir durum. Bu konuda şirketin sağlayacağı üst düzey hizmet gerçekten çok önemli. Asansör taşımacılığı sistemini kullanan ve üstlendiği bütün işlerde başarıyla görevini yerine getiren Ankara Doganay Selçuklu Nakliyat, evden eve nakliye konusundaki hizmetleri ile gerçekten göz kamaştırıyor. Düzenli planlı ve aşamalı çalışma kurallarına uymak, evinizi ve eşya kalitenizi koruyan en önemli unsurlar arasında.

Selçuklu ev eşyaları

Eşya keşfi ile başlayan süreç, düzenli ambalaj ile devam ediyor. Asansör sistemini verimli şekilde kullanan firma, modern ve kaliteli kapalı kasa araçlarıyla birlikte, eşyanızı yeni adresine güven içerisinde ulaştırıyor. Son derece donanımlı ve modern teçhizat, firmanın bu teknolojiyi kullanmasında gerçekten önemli bir etken. Hizmet politikasını sürekli geliştiren firma, her zaman size yardıma hazır. Taşıma anında düzenli aşamalar ise hizmetin çok önemli bir garantisi. Rahatlıkla iletişime geçip hizmetini talep edeceğiniz firma, donanım teçhizat ve modernizasyon kullanımı konusunda da hayli ilerlemiş durumda. Bütün girişimlerinde profesyonel davranan firma, size yardıma hazır bir şekilde bekliyor. Hem yorucu hem de zahmetli bir işi en uygun koşullarda ayağınıza getiren firma, kendi branşında ki sektörel gelişimi en yeni ve modern çalışmalarla desteklemeye devam ediyor.

3 Yorum

 1. yorum avatarı
  Ahmet Taşkıran
  18 Aralık, 2017 - 18:21

  Firma sahibi ile görüştüm ve bizim eşyaları ilk olarak incelemesini istedim.Saolunlar gelip bütün eşyaları temiz bir şekilde inceleyerek bize en uygun fiyatı verdiler.Sonra gözlerini tutarak en iyi şekile eşyalarımızı hasarsız temiz şekilde taşıdılar herşey için gerçekten çok teşekkür ediyorum.

  yorum avatarı
  Yeliz Taşpınar
  09 Kasım, 2017 - 11:00

  Şehiriçi taşınma ihtiyaçımız oldu.Bu firmayı inceledik güzel bir nakliyat firmasına benziyordu.Aradık teklif aldık ve anlaştık. Belirtilen günde gelip hemen eşyaları ambalajladılar mobilyalar ve beyaz eşyalarıda güzel bir paketleme yaparak ambalajladılar ve herşey çok güzel bir şekilde taşındık diyebilirim.Biz hizmet aldık memnun olduk bir firmadan taşınacaklar bu firma ile güven ile taşınabilirler.

  yorum avatarı
  Rıza Güntaş
  01 Kasım, 2017 - 20:00

  İş gereği evimizi taşıtmak için bu nakliyat firması ile görüştük eşyaları gelip exper ettiler ve bize nasıl bir hizmet alacagımızı anlatılar bende böyle ilgili görünce bu firmayı bu firma ile taşınmaya karar verdim. Gününde gelip titiz bir hizmet ile bütün evdeki eşyaları ambalajlayıp paketlediler ve taşımasını yaptılar ve yeni evimize bu nakliye şirketi ile taşındık ve bu firmadan güvenle hizmet alabilirsiniz.

Yorum Yaz