• Firma hizmet filosu
 • Şirketimize ait hizmet araçları
 • ambalajlı eşyaları taşıyan eleman ve diger hizmetler
 • Ambalaj ve paketleme hizmetleri
 • asansörle taşınanan eşyalarımız
 • araç içerisine istiflenmiş eşyalarımız

Şeyhşamil Nakliyat

Ankara Şeyhşamil'da Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Ankara Şeyhşamil semti, her geçen gün daha da çok gelişiyor. Bunun önemli bir örneği olarak kendini gösteren Şeyh Şamil Mahallesi, hizmet sektörel gelişimi açısından da kritik bir yer. Evden eve nakliyat konusundaki çalışmalarıyla farkını ortaya koyan Ankara Doganay Şeyhşamil nakliyat, Taşımacılık ve nakliye sektöründe en kaliteli hizmetleri ayağınıza getiriyor. Şehirlerarası taşımacılık konusundaki olağanüstü hizmetler, uygun fiyat koşullarıyla da sizi şaşırtacak. Ücret konusunda son derece uygun koşullar, kaliteli hizmet anlayışı ile bütünleşmiş durumda. Modern taşıma teknolojisini asansör sistemiyle destekleyen şirket, donanımlı ve kaliteli çalışmalarıyla sizi şaşırtmaya devam edecek. Böylelikle, garantili bir sistemle birlikte eşyanızın güven içerisinde yeni adresine taşıyabilirsiniz.

Şeyhşamil ev eşyaları

Eşyaların durumunu belirleyecek bir uzman görüşü, planlı çalışma için gerçekten gerekli. Evden eve nakliyat sisteminde, ekspertiz kadar kaliteli ambalajın da önemini unutmamak gerek. Kaliteli pahalı ve özel eşyaların korunaklı bir şekilde taşınması asansör sistemi ve kaliteli araçlarla ancak mümkün. Sürekli tekniğinin yenileyen ve kendini geliştiren Ankara Şeyhşamil evden eve nakliyat, en modern yöntemleri kullanarak size hizmet etmeye devam ediyor. Oldukça donanımlı ve konforlu bir taşımacılık hizmetini uygun fiyat koşullarıyla da elde edebilirsiniz. Nakliye firması olarak her zaman yanınızda olan şirket, ücret konusundaki cazip sunumlarıyla da sizi memnun etmeye devam edecek. Araçların tercihi düzgün istif ve en kısa sürede adresine ulaştırma, hizmetin diğer özel ayrıcalıklarından bazıları. Güvenli bir şekilde evinize teslim edecek eşyalar ise bu kaliteli hizmet sonucunda memnuniyetinizi ortaya koymaya devam edecek.

3 Yorum

 1. yorum avatarı
  Ahmet Taşkıran
  18 Aralık, 2017 - 18:21

  Firma sahibi ile görüştüm ve bizim eşyaları ilk olarak incelemesini istedim.Saolunlar gelip bütün eşyaları temiz bir şekilde inceleyerek bize en uygun fiyatı verdiler.Sonra gözlerini tutarak en iyi şekile eşyalarımızı hasarsız temiz şekilde taşıdılar herşey için gerçekten çok teşekkür ediyorum.

  yorum avatarı
  Yeliz Taşpınar
  09 Kasım, 2017 - 11:00

  Şehiriçi taşınma ihtiyaçımız oldu.Bu firmayı inceledik güzel bir nakliyat firmasına benziyordu.Aradık teklif aldık ve anlaştık. Belirtilen günde gelip hemen eşyaları ambalajladılar mobilyalar ve beyaz eşyalarıda güzel bir paketleme yaparak ambalajladılar ve herşey çok güzel bir şekilde taşındık diyebilirim.Biz hizmet aldık memnun olduk bir firmadan taşınacaklar bu firma ile güven ile taşınabilirler.

  yorum avatarı
  Rıza Güntaş
  01 Kasım, 2017 - 20:00

  İş gereği evimizi taşıtmak için bu nakliyat firması ile görüştük eşyaları gelip exper ettiler ve bize nasıl bir hizmet alacagımızı anlatılar bende böyle ilgili görünce bu firmayı bu firma ile taşınmaya karar verdim. Gününde gelip titiz bir hizmet ile bütün evdeki eşyaları ambalajlayıp paketlediler ve taşımasını yaptılar ve yeni evimize bu nakliye şirketi ile taşındık ve bu firmadan güvenle hizmet alabilirsiniz.

Yorum Yaz