• Firma hizmet filosu
 • Şirketimize ait hizmet araçları
 • ambalajlı eşyaları taşıyan eleman ve diger hizmetler
 • Ambalaj ve paketleme hizmetleri
 • asansörle taşınanan eşyalarımız
 • araç içerisine istiflenmiş eşyalarımız

Sıhhiye Nakliyat

Ankara Sıhhiye'da Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Ankara'nın Çankaya semtine bağlı olan sıhhiye mahallesi, evden eve nakliye hizmetinin sorunsuzca alabileceğiniz bir bölge. Evden eve nakliyat konusunda profesyonelce çalışan Ankara Doganay Sıhhiye nakliyat, hem bu bölgede hem de şehirlerarası hizmet konusunda her zaman yanınızda olmaya devam edecek. Geliştirdiği modern taşıma teknikleri ile en kaliteli hizmeti size sunacak olan firma, kaliteli hizmetin yanı sıra, cazip fiyatlarıyla da gerçekten ilgi çekici. Taşımacılık sektörünün yükselen yıldızı olarak kendini ispatlamış olan firma, her türlü eşyanızı güven içerisinde adresine ulaştırma konusunda size yardımcı olacak. Kaliteli araçları ve deneyimli personeliyle firmadan talep edeceğiniz yardım, kesinlikle memnuniyetiniz ile sonuçlanacak.

Sıhhiye ev eşyaları

Toplumumuzun ihtiyaçlarını karşılayacak hizmet sektörü, her branşta gelişerek farkını ortaya koyuyor.Sıhhie evden eve nakliye sisteminin şehirlerarası hizmetin yanı sıra, mahalleler arasında da muazzam bir hizmeti benimsediğini görüyoruz. Kaliteli hizmet ve uygun ücret koşulları asansör sistemi ile birlikte desteklenmekte. Ekspertiz çalışmasıyla birlikte garanti sistemi devreye girerken, asansör sisteminin taşımacılıkta muazzam bir bütünü temsil ettiğini söyleyebiliriz. Araçların kaliteli ve korunaklı olması, ise yine eşyalarınızı koruyacak bir başka unsuru gözler önüne seriyor. Evden eve nakliyat profesyonel bir çalışma ve önemli bir hizmet alternatifi olarak size sunulmakta. Cazip fiyat koşullarıyla nakliye firmaları şirket anlayışını çalışma politikasıyla önünüze getirmeye devam ediyor. Asansör kullanarak eşyalarınızın güven içerisinde adresine ulaştırılması, planlı ve programlı çalışmanın bir sonucu olarak dikkat çekiyor. Size güven veren ve çalışmaları ile farkını ortaya koyan Ankara Sıhhiye Nakliyat, evden eve nakliye konusunda her zaman yanınızda olmaya hazır.

3 Yorum

 1. yorum avatarı
  Ahmet Taşkıran
  18 Aralık, 2017 - 18:21

  Firma sahibi ile görüştüm ve bizim eşyaları ilk olarak incelemesini istedim.Saolunlar gelip bütün eşyaları temiz bir şekilde inceleyerek bize en uygun fiyatı verdiler.Sonra gözlerini tutarak en iyi şekile eşyalarımızı hasarsız temiz şekilde taşıdılar herşey için gerçekten çok teşekkür ediyorum.

  yorum avatarı
  Yeliz Taşpınar
  09 Kasım, 2017 - 11:00

  Şehiriçi taşınma ihtiyaçımız oldu.Bu firmayı inceledik güzel bir nakliyat firmasına benziyordu.Aradık teklif aldık ve anlaştık. Belirtilen günde gelip hemen eşyaları ambalajladılar mobilyalar ve beyaz eşyalarıda güzel bir paketleme yaparak ambalajladılar ve herşey çok güzel bir şekilde taşındık diyebilirim.Biz hizmet aldık memnun olduk bir firmadan taşınacaklar bu firma ile güven ile taşınabilirler.

  yorum avatarı
  Rıza Güntaş
  01 Kasım, 2017 - 20:00

  İş gereği evimizi taşıtmak için bu nakliyat firması ile görüştük eşyaları gelip exper ettiler ve bize nasıl bir hizmet alacagımızı anlatılar bende böyle ilgili görünce bu firmayı bu firma ile taşınmaya karar verdim. Gününde gelip titiz bir hizmet ile bütün evdeki eşyaları ambalajlayıp paketlediler ve taşımasını yaptılar ve yeni evimize bu nakliye şirketi ile taşındık ve bu firmadan güvenle hizmet alabilirsiniz.

Yorum Yaz