• Firma hizmet filosu
 • Şirketimize ait hizmet araçları
 • ambalajlı eşyaları taşıyan eleman ve diger hizmetler
 • Ambalaj ve paketleme hizmetleri
 • asansörle taşınanan eşyalarımız
 • araç içerisine istiflenmiş eşyalarımız

Söğütözü Nakliyat

Ankara Söğütözü'da Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Ankara Atatürk Orman Çiftliği, gerçekten çok ayrıcalıklı bir bölge. Tam da bu bölgede bulunan Söğütözü Mahallesi, evden eve nakliye hizmetini en verimli şekilde alacağınız adreslerden biri. Modern çalışma anlayışını teknolojisi ile destekleyen Ankara Doganay Söğütözü Nakliyat, evden eve nakliye konusunda en kaliteli hizmetleri ayağınıza getiriyor. Düzenli ve planlı çalışma konusunda son derece titiz davranan firma, en donanımlı ve modern hizmetleri önümüze getirme konusunda da son derece iddialı. Cazip fiyat koşullarıyla taşımacılık, kaliteli hizmetle birlikte tamamen memnuniyetinizi hedefliyor. Plan ve programdan asla şaşmayan ve düzenli çalışma konusunda personeline güvenen firma, kaliteli hizmet için sizi bekliyor.

Söğütözü ev eşyaları

Son dönemlerde asansör sisteminin devreye girmesiyle birlikte, yüksek katlı binalarda taşınma işlemi çok daha kolay gerçekleşiyor. Piyasada hizmet veren ve rekabeti ile hizmet çıtasını yükselten evden eve nakliye şirketleri, yeni ve modern teknikleri kullanma konusunda da önemli bir yarış ortaya koyuyor. Keşif yapmak, eşyaların durumunu belirlemek ve düzenli bir ambalaj, korunaklı taşımacılığın ilk unsurları arasında. Nakliye konusunda şehirlerarası hizmetinde doğru adresi olan Ankara Söğütözü evden eve nakliyat, güvenli araçlarıyla da size kaliteli hizmet sunmaya devam ediyor. Ambalajlı düzgün yapılmış asansörlerle taşınan eşyaların araçlara düzgün istif edilmesi de eşyaları koruyan bir diğer seçenek olarak kendini gösteriyor. Ulaşılması hedeflenen daireye asansörlü taşımacılık, hem zamandan kazandırıyor hem de eşyaları güvenli bir şekilde adresine ulaştırıp hizmeti tamamlıyor.

3 Yorum

 1. yorum avatarı
  Ahmet Taşkıran
  18 Aralık, 2017 - 18:21

  Firma sahibi ile görüştüm ve bizim eşyaları ilk olarak incelemesini istedim.Saolunlar gelip bütün eşyaları temiz bir şekilde inceleyerek bize en uygun fiyatı verdiler.Sonra gözlerini tutarak en iyi şekile eşyalarımızı hasarsız temiz şekilde taşıdılar herşey için gerçekten çok teşekkür ediyorum.

  yorum avatarı
  Yeliz Taşpınar
  09 Kasım, 2017 - 11:00

  Şehiriçi taşınma ihtiyaçımız oldu.Bu firmayı inceledik güzel bir nakliyat firmasına benziyordu.Aradık teklif aldık ve anlaştık. Belirtilen günde gelip hemen eşyaları ambalajladılar mobilyalar ve beyaz eşyalarıda güzel bir paketleme yaparak ambalajladılar ve herşey çok güzel bir şekilde taşındık diyebilirim.Biz hizmet aldık memnun olduk bir firmadan taşınacaklar bu firma ile güven ile taşınabilirler.

  yorum avatarı
  Rıza Güntaş
  01 Kasım, 2017 - 20:00

  İş gereği evimizi taşıtmak için bu nakliyat firması ile görüştük eşyaları gelip exper ettiler ve bize nasıl bir hizmet alacagımızı anlatılar bende böyle ilgili görünce bu firmayı bu firma ile taşınmaya karar verdim. Gününde gelip titiz bir hizmet ile bütün evdeki eşyaları ambalajlayıp paketlediler ve taşımasını yaptılar ve yeni evimize bu nakliye şirketi ile taşındık ve bu firmadan güvenle hizmet alabilirsiniz.

Yorum Yaz