• Firma hizmet filosu
 • Şirketimize ait hizmet araçları
 • ambalajlı eşyaları taşıyan eleman ve diger hizmetler
 • Ambalaj ve paketleme hizmetleri
 • asansörle taşınanan eşyalarımız
 • araç içerisine istiflenmiş eşyalarımız

Telsizler Nakliyat

Ankara Telsizler'da Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Ankara ve tüm semtlerinde özellikle, son dönemler içerisinde evden eve nakliyat sistemi gelişimini sürdürmeye devam ediyor. Ortaya koyduğu kaliteli çalışmalarla farkını hissettiren Ankara Doganay Telsizler nakliyat, telsizler mahallesinde nakliye konusunda en iyi hizmetleri ayağınıza getirmekte. Altındağ Belediyesi'ne bağlı olan pek çok mahalledeki hizmetleriyle farkını ortaya koyan firma, evden eve nakliye sistemini en geniş metotlarla uygulamaya koymuş durumda. Taşımacılık konusundaki yeni ve nitelikli çalışmalar nakliyat sistemini baştan sona değiştirmiş görünüyor. Prensipli ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar, firmanın şirket politikaları arasında gerçekten çok önemli bir yer tutuyor.

Telsizler ev eşyaları

Durum değerlendirmesi için uzman personelin görüşü hem eşya kalitesini ortaya koyuyor hem de taşımacılık konusundaki işlenecek yolu belirliyor. Planlı ve programlı çalışmanın ilk adımı olan ambalaj, elbette ki eşya kalitesini korumak adına çok önemli. Giderek daha geniş kitlelere yayılan ve potansiyelini arttıran Ankara Telsizler evden eve nakliyat, sistemli çalışma prensipleriyle de gerçekten en doğru adreslerden biri olarak hizmetinizde. Taşıma ücreti konusunda en uygun fiyatlara ayağınıza getiren firma, evden eve nakliyat konusunda her zaman yanınızda olmaya devam ediyor. Fiyat aralıkları için size sunulan alternatifler sorunsuz bir taşımacılığın düzenli ve aşamalı bir şekilde gerçekleşmesine katkı sağlıyor. Gerektiğinde asansör kullanıp gerektiğinde de eski yöntemleri en iyi şekilde uygulamaya koyan firma, ulaşılacak adresi en kısa sürede ulaşmanız konusunda da detaylı bir yardımı önünüze getirmeye devam ediyor.

3 Yorum

 1. yorum avatarı
  Ahmet Taşkıran
  18 Aralık, 2017 - 18:21

  Firma sahibi ile görüştüm ve bizim eşyaları ilk olarak incelemesini istedim.Saolunlar gelip bütün eşyaları temiz bir şekilde inceleyerek bize en uygun fiyatı verdiler.Sonra gözlerini tutarak en iyi şekile eşyalarımızı hasarsız temiz şekilde taşıdılar herşey için gerçekten çok teşekkür ediyorum.

  yorum avatarı
  Yeliz Taşpınar
  09 Kasım, 2017 - 11:00

  Şehiriçi taşınma ihtiyaçımız oldu.Bu firmayı inceledik güzel bir nakliyat firmasına benziyordu.Aradık teklif aldık ve anlaştık. Belirtilen günde gelip hemen eşyaları ambalajladılar mobilyalar ve beyaz eşyalarıda güzel bir paketleme yaparak ambalajladılar ve herşey çok güzel bir şekilde taşındık diyebilirim.Biz hizmet aldık memnun olduk bir firmadan taşınacaklar bu firma ile güven ile taşınabilirler.

  yorum avatarı
  Rıza Güntaş
  01 Kasım, 2017 - 20:00

  İş gereği evimizi taşıtmak için bu nakliyat firması ile görüştük eşyaları gelip exper ettiler ve bize nasıl bir hizmet alacagımızı anlatılar bende böyle ilgili görünce bu firmayı bu firma ile taşınmaya karar verdim. Gününde gelip titiz bir hizmet ile bütün evdeki eşyaları ambalajlayıp paketlediler ve taşımasını yaptılar ve yeni evimize bu nakliye şirketi ile taşındık ve bu firmadan güvenle hizmet alabilirsiniz.

Yorum Yaz