• Firma hizmet filosu
 • Şirketimize ait hizmet araçları
 • ambalajlı eşyaları taşıyan eleman ve diger hizmetler
 • Ambalaj ve paketleme hizmetleri
 • asansörle taşınanan eşyalarımız
 • araç içerisine istiflenmiş eşyalarımız

Ufuktepe Nakliyat

Ankara Ufuktepe'da Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Ankara'nın işlek ilçesi Keçiören, tüm mahalleleri ile birlikte evden eve nakliye sisteminin genişliği bölgelerden biri. Ufuktepe semtin de ve bu mahallede alacağınız kaliteli hizmetler, hem kaliteli olacak hem de donanımlı bir hizmet olarak size en uygun şartlarda sunulacak. Fiyat olarak da oldukça cazip seçenekleri önünüze getirecek olan Ankara Doganay Ufuktepe Nakliyat, bu bölgedeki çalışmalarıyla da göz dolduruyor. Şehiriçi hizmetleri konusunda oldukça tecrübeli olan firmanın şehirlerarası nakliyat konusunda da son derece çarpıcı hizmetlerini yakından görmeniz lazım. Planlı ve programlı taşımacılık konusunda her zaman yanınızda olan firmadan, uygun fiyat koşulları ve cazip ücret seçenekleriyle de bu bölgede en üst düzey hizmeti talep edebilirsiniz. Uzman ekip ve asansör sisteminin modernizasyonu ile birlikte, uygun fiyatlı seçenekler, taşımacılık sektörünün geldiği noktayı daha net bir şekilde ortaya koyuyor.

Ufuktepe ev eşyaları

Pek çok işte olduğu gibi, evden eve nakliye sisteminde de durumu belirleyecek bir keşif yapmak, öncelikli işlerden biri. Uzman ekspertiz yardımıyla eşyaların hak ettiği değeri belirlemek, ev sahipleri için ve hizmet talep eden insanlar için müthiş fırsat oluşturmakta. Giriştiği bütün işlerde alnının akıyla en iyi hizmeti insanların ayağına getiren Ankara Ufuktepe nakliyat, modern taşımacılık yöntemlerini kullanma konusunda her zaman yanınızda. Asansör sistemini en iyi şekilde uygulayan ve uygun fiyat koşullarıyla kaliteli hizmeti ayağınıza getiren şirket, çalışma politikasını da düzenli bir şekilde uygulamaya devam ediyor.

Keşif ile başlayıp ambalaj ile devam eden aşamalar, asansör taşımacılığı ile desteklenmekte. Son yılların en modern ve kaliteli çalışmalarından biri olan bu teknik sayesinde, eşyaların hasar görmeden adresine ulaşması mümkün oluyor. Uygun ücret ve makul fiyat koşullarıyla kaliteli hizmeti ayağınıza getiren Ankara Ufuktepe evden eve nakliyat, düzenli aşamalar halinde verdiği hizmeti şehir içi olduğu kadar şehirlerarası olarak da önümüze getiriyor. Ankara'nın pek çok mahallesinde üst düzey hizmet anlayışını temsil eden firma, evden eve nakliyat konusunda da gerçekten en çarpıcı hizmetleri önünüze getirilmekte. Araç tercihinin yanı sıra, düzenli istif ve adrese ulaşan eşyaların sorunsuz bir şekilde yerleştirilmesi, görevin tamamlanması manasına geliyor. Kaliteli hizmet uygun fiyat koşulları, firmanın çalışma politikalarından sadece biri.

3 Yorum

 1. yorum avatarı
  Ahmet Taşkıran
  18 Aralık, 2017 - 18:21

  Firma sahibi ile görüştüm ve bizim eşyaları ilk olarak incelemesini istedim.Saolunlar gelip bütün eşyaları temiz bir şekilde inceleyerek bize en uygun fiyatı verdiler.Sonra gözlerini tutarak en iyi şekile eşyalarımızı hasarsız temiz şekilde taşıdılar herşey için gerçekten çok teşekkür ediyorum.

  yorum avatarı
  Yeliz Taşpınar
  09 Kasım, 2017 - 11:00

  Şehiriçi taşınma ihtiyaçımız oldu.Bu firmayı inceledik güzel bir nakliyat firmasına benziyordu.Aradık teklif aldık ve anlaştık. Belirtilen günde gelip hemen eşyaları ambalajladılar mobilyalar ve beyaz eşyalarıda güzel bir paketleme yaparak ambalajladılar ve herşey çok güzel bir şekilde taşındık diyebilirim.Biz hizmet aldık memnun olduk bir firmadan taşınacaklar bu firma ile güven ile taşınabilirler.

  yorum avatarı
  Rıza Güntaş
  01 Kasım, 2017 - 20:00

  İş gereği evimizi taşıtmak için bu nakliyat firması ile görüştük eşyaları gelip exper ettiler ve bize nasıl bir hizmet alacagımızı anlatılar bende böyle ilgili görünce bu firmayı bu firma ile taşınmaya karar verdim. Gününde gelip titiz bir hizmet ile bütün evdeki eşyaları ambalajlayıp paketlediler ve taşımasını yaptılar ve yeni evimize bu nakliye şirketi ile taşındık ve bu firmadan güvenle hizmet alabilirsiniz.

Yorum Yaz