• Firma hizmet filosu
 • Şirketimize ait hizmet araçları
 • ambalajlı eşyaları taşıyan eleman ve diger hizmetler
 • Ambalaj ve paketleme hizmetleri
 • asansörle taşınanan eşyalarımız
 • araç içerisine istiflenmiş eşyalarımız

Ulus Nakliyat

Ankara Ulus'da Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Ulus, Ankara’nın Altındağ ilçesinde bulunan, şehrin es eski yerleşim merkezlerinden bir tanesidir. Çankaya – Esenboğa güzergâhında yer alan Ulus, derin bir tarihe sahip olan semttir. Ankara’da bulunan önemli noktalardan ve eserlerden birçoğu yine Ulus sınırları içerisinde bulunmaktadır. Ankara için bu kadar önemli yere sahip olan Ulus, her geçen gün artan nüfusu ile taşımacılık sektörünün gelişmiş olduğu semtlerden bir tanesi olarak da karşımıza çıkıyor. Ankara Doganay Ulus nakliyat olarak bizler de bu noktada sunmuş olduğumuz evden eve nakliyat hizmetleri ile Ulus’ta bulunan kişilere yardımcı oluyoruz. Evinizi taşımaya karar verdiğinizde önceliğiniz profesyonel çalışma anlayışını benimsemiş ve her durumda size en iyisini sunacak olan bir firmaysa siz de uzman çalışanlardan oluşan ve kaliteli hizmete öne vermiş olan nakliyat firmamıza tercih edebilirsiniz.

Ulus ev eşyaları

Ulus evden eve nakliye hizmeti sunulacağı zaman firmaların yapılacak olan taşıma hizmetini önceden planlaması son derece önemlidir. Günümüzde nakliye hizmeti sunan onlarca firma olmasına karşın bu firmalardan büyük bir kısmı işin planlama kısmını es geçtiği için taşımacılık sırasında istenmeyen sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Profesyonel hizmet anlayışını benimsemiş olan Ankara Ulus Nakliyat ise işini şansa bırakmadan evinizi keşfeder ve eşyaların durumuna göre planlamasını yapar. Bu planlama sırasında kullanılacak ambalaj paketlerine, ekiplerin nasıl çalışacağına, taşıma için gerekli araç tipi ve boyutuna karar verilir. Tüm kararlar verildikten sonra ekipler koordine edilerek anlaşılan gün ve saatte taşıma işlemine başlanılır.

Taşıma konusunda uzman olan şirketler taşıma işleminin her aşaması için sizlere alanında uzman personeller ile hizmet sunmayı tercih ederler. Taşımacılık sektörüne yıllarını vermiş olan firmamız da bu alanda sahip olduğu deneyimlerden yola çıkarak sizler için en iyisini sunmayı hedefler ve her zaman alanında uzman ve profesyonel çalışmayı benimsemiş çalışanlar ile nakliye hizmetini gerçekleştirir. Başta ambalajlama olmak üzere tüm işlemler titiz bir şekilde kontrol edilerek her detayın kusursuz olmasına özen gösterilir. Ayrıca montaj konusunda uzman olan personellerimiz sayesinde mobilyalarınızın ve beyaz eşyalarınızın hem sökümü hem de montajı kusursuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Ulus ev eşyaları

Yapılan araştırmalar eşyaların en çok araca yüklenme sırasında zarar gördüğünü göstermiştir. Firma olarak bunun önüne geçmek için gerekli önlemleri almış bulunuyoruz. Evinizde yapmış olduğumuz darbe emme özelliğindeki ambalajlama işlemi sayesinde eşyaların taşıma sırasında alabilecekleri tüm darbeler anında ortadan kaldırılmaktadır. Ayrıca eşyalarınızı elde taşımak yerine özel yük taşıma asansörleri ile taşımayı tercih ediyoruz.

Asansör ile yapılan taşımalar diğer taşıma türlerine göre daha güvenli ve hızlı gerçekleşmektedir. Ayrıca taşıma için firmamız özel yük taşıma araçları kullanmaktadır. Şehirler arası taşımada kullanılan bu araçlar sayesinde eşyalarınızın dıştan gelebilecek tüm darbelere karşı korunması sağlanır. Bunun yanı sıra nakliye araçları içerisine yerleştirme yapılırken eşyalar arasına da darbe emici malzemeler konulmaktadır.

Ulus Nakliye firmaları genel olarak siz de yüksek ücret talep ederler. Ancak Ankara Ulus evden eve nakliyat ise en uygun fiyat politikası ile müşterilerine hizmet sunmaktadır. Yıllara veren deneyimlerimizden yararlanarak firmamız bünyesine katmış olduğumuz yenilikler ve profesyonel çalışanlarımız sayesinde her zaman yenilikçi bir yaklaşım ile siz değerli müşterilerimize nakliye hizmeti sunmaktayız. Ulus’un neresinde olursanız olun en iyi nakliye hizmetlerinden yararlanmak istediğinizde bizlere telefon aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Randevu aldıktan sonra sizin için hazırlanacak olan özel ekiplerimiz gerekli inceleme ve planlamayı yaptıktan sonra anlaşılan gün ve saatte evinize gelerek nakliye hizmetini sunmaya başlayacaklardır.

3 Yorum

 1. yorum avatarı
  Ahmet Taşkıran
  18 Aralık, 2017 - 18:21

  Firma sahibi ile görüştüm ve bizim eşyaları ilk olarak incelemesini istedim.Saolunlar gelip bütün eşyaları temiz bir şekilde inceleyerek bize en uygun fiyatı verdiler.Sonra gözlerini tutarak en iyi şekile eşyalarımızı hasarsız temiz şekilde taşıdılar herşey için gerçekten çok teşekkür ediyorum.

  yorum avatarı
  Yeliz Taşpınar
  09 Kasım, 2017 - 11:00

  Şehiriçi taşınma ihtiyaçımız oldu.Bu firmayı inceledik güzel bir nakliyat firmasına benziyordu.Aradık teklif aldık ve anlaştık. Belirtilen günde gelip hemen eşyaları ambalajladılar mobilyalar ve beyaz eşyalarıda güzel bir paketleme yaparak ambalajladılar ve herşey çok güzel bir şekilde taşındık diyebilirim.Biz hizmet aldık memnun olduk bir firmadan taşınacaklar bu firma ile güven ile taşınabilirler.

  yorum avatarı
  Rıza Güntaş
  01 Kasım, 2017 - 20:00

  İş gereği evimizi taşıtmak için bu nakliyat firması ile görüştük eşyaları gelip exper ettiler ve bize nasıl bir hizmet alacagımızı anlatılar bende böyle ilgili görünce bu firmayı bu firma ile taşınmaya karar verdim. Gününde gelip titiz bir hizmet ile bütün evdeki eşyaları ambalajlayıp paketlediler ve taşımasını yaptılar ve yeni evimize bu nakliye şirketi ile taşındık ve bu firmadan güvenle hizmet alabilirsiniz.

Yorum Yaz