• Firma hizmet filosu
 • Şirketimize ait hizmet araçları
 • ambalajlı eşyaları taşıyan eleman ve diger hizmetler
 • Ambalaj ve paketleme hizmetleri
 • asansörle taşınanan eşyalarımız
 • araç içerisine istiflenmiş eşyalarımız

Yıldız Nakliyat

Ankara Yıldız'da Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Modern bir yaşam bölgesi olarak başkent Ankara'nın Çankaya ilçesi, gerçekten çok ayrıcalıklı bir bölge. Yıldız semti, evden eve nakliyat hizmetlerinin en iyisini almanız mümkün. Son yıllardaki yükselişini modern çalışma unsurlarıyla destekleyen evden eve nakliyat konusunda en iyi hizmeti ayağınıza getiren Ankara Doganay Yıldız Nakliyat, bu bölgede ve hizmetinize hazır. Uygun fiyat koşullarıyla taşımacılık konusunda atılan adımlar, elbette ki memnuniyetinizle sonuçlanacak. Eğitimli personelinin yanı sıra, asansör sistemini kullanan firma, taşımacılık konusunda en gelişmiş şirketlerden biri. Uygun fiyat koşulları ise gerçekten rekabetin size en olumlu yansımalarından biri olacak.

Yıldız ev eşyaları

Eşyanın toplamını öğrenmek, taşınma konusunda bir plan yapmak için gerçekten gerekli. Uzmanların bu konuda bildirdiği görüş sayesinde, ekibin daha düzenli çalışması mümkün olmakta. Evden eve nakliye sistemi her geçen gün kendini geliştirirken, bu konuda uzman olan firmalar uygun ücret koşullarıyla da en iyi hizmeti ayağınıza getirmekte. Ambalaj ve kutulama işlemi sayesinde, eşyaların güvenliğini sağlamak çok daha kolay. Güvenilir bir sistem olarak karşımıza çıkan asansör ise yine modern taşımacılık konusunda iyi bir fırsat oluşturuyor. Evden eve nakliyat hizmetinin öncüsü olan Ankara Yıldız Nakliyat, hem kaliteli hizmet anlayışı hem de uygun fiyat koşullarıyla her zaman yanınızda olmaya hazır. Donanımlı, rahat ve modern araçlarıyla uzman ekibine emrinize tahsis eden firma, kesinlikle müşteri memnuniyetini ön planda tutmaya devam ediyor. Adresinize en kısa sürede sorunsuz bir şekilde ulaşacak eşyalarınız, aldığınız hizmet kalitesinin ölçüsünü de daha net bir şekilde gösterecek.

3 Yorum

 1. yorum avatarı
  Ahmet Taşkıran
  18 Aralık, 2017 - 18:21

  Firma sahibi ile görüştüm ve bizim eşyaları ilk olarak incelemesini istedim.Saolunlar gelip bütün eşyaları temiz bir şekilde inceleyerek bize en uygun fiyatı verdiler.Sonra gözlerini tutarak en iyi şekile eşyalarımızı hasarsız temiz şekilde taşıdılar herşey için gerçekten çok teşekkür ediyorum.

  yorum avatarı
  Yeliz Taşpınar
  09 Kasım, 2017 - 11:00

  Şehiriçi taşınma ihtiyaçımız oldu.Bu firmayı inceledik güzel bir nakliyat firmasına benziyordu.Aradık teklif aldık ve anlaştık. Belirtilen günde gelip hemen eşyaları ambalajladılar mobilyalar ve beyaz eşyalarıda güzel bir paketleme yaparak ambalajladılar ve herşey çok güzel bir şekilde taşındık diyebilirim.Biz hizmet aldık memnun olduk bir firmadan taşınacaklar bu firma ile güven ile taşınabilirler.

  yorum avatarı
  Rıza Güntaş
  01 Kasım, 2017 - 20:00

  İş gereği evimizi taşıtmak için bu nakliyat firması ile görüştük eşyaları gelip exper ettiler ve bize nasıl bir hizmet alacagımızı anlatılar bende böyle ilgili görünce bu firmayı bu firma ile taşınmaya karar verdim. Gününde gelip titiz bir hizmet ile bütün evdeki eşyaları ambalajlayıp paketlediler ve taşımasını yaptılar ve yeni evimize bu nakliye şirketi ile taşındık ve bu firmadan güvenle hizmet alabilirsiniz.

Yorum Yaz