• Firma hizmet filosu
 • Şirketimize ait hizmet araçları
 • ambalajlı eşyaları taşıyan eleman ve diger hizmetler
 • Ambalaj ve paketleme hizmetleri
 • asansörle taşınanan eşyalarımız
 • araç içerisine istiflenmiş eşyalarımız

Zafertepe Nakliyat

Ankara Zafertepe'da Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Türkiye'nin ikinci büyük şehri olan başkent Ankara, evden eve taşımacılık konusunda çok hızlı bir gelişim yaşıyor. Çankaya ilçesine bağlı Zafertepe mahallesinde, evden eve nakliye konusunda en kaliteli hizmeti talep edebilirsiniz. Yıllardan beri birikimini eleman tecrübesiyle destekleyen firmanın, size bu konuda sunumları gerçekten çok farklı olacak. Ankara Doganay Zafertepe nakliyat ve disiplinli çalışma anlayışı sayesinde, hem uygun fiyatlı hizmet talep edip hem de eşyalarınızın güven içerisinde taşınmasını bekleyebilirsiniz. Her zaman planlı ve programlı çalışmasıyla dikkat çeken firma, nakliye şirketleri içerisinde gerçekten ayrıcalıklı bir kimliğe sahip.

Zafertepe ev eşyaları

Yıllardır sektöründe ortaya koyduğu mükemmel çalışma anlayışı, firmanın size olan hizmetlerini daha iyi şekilde vermesini sağlıyor. Şehir içi hizmetlerinin yanı sıra şehirlerarası nakliye konusunda da yanınızda olacak olan firma, hem kaliteli hem de cazip fiyatlı seçeneklerle birlikte sizi memnun etmeye devam edecek. Ankara'nın pek çok semtinde ve mahallesinde üst düzey hizmeti ayağınıza getiren firma, Zafertepe mahallesi içinde en donanımlı hizmetleri sunmaya hazırlanıyor.

Ankara Zafertepe evden eve nakliyat, taşımacılık sektöründe geldiği noktaya hak ederek geldi. Verdiği kaliteli hizmeti personeline yansıtan en yeni ve modern teknikleri kullanmaktan çekinmeyen taşımacılık firması, ücret konusunda da en cazip seçenekleri önünüze getiriyor. Keşif ve ekspertizin düzenli çalışması, hem fiyat belirleme hem de uygun koşullarda taşıma planını hazırlıyor. Ambalaj çok önemli olmakla birlikte, asansör sistemini kullanmak bu konuda teknolojiyi temsil etmekte. Evden eve nakliye konusunda oldukça iddialı çalışmalara imza atan firma, şehir içi olduğu kadar şehirlerarası hizmetle de yanınızda olmaya hazır.

Zafertepe nakliye konusunda muazzam bir çalışma ortamı, firmanın personeli ile de yakından alakalı. Son dönemlerde evden eve nakliye konusunda rekabet gittikçe artarken, firmanızın size bu konuda sağlayacağı avantajlar, hem eşyalarınıza hem de kesenize yansıyor. Kentsel dönüşüm projeleri sebebiyle taşınmaların sıklaştığı bugünlerde, kaliteli ve modern bir hizmeti almak gerçekten çok önemli. Asansör sisteminin kullanımının yanı sıra düzenli ve modern yöntemleri tercih etmek, insanlara güven veren diğer unsurlar olarak kendini gösteriyor. Cazip fiyatlar ve kaliteli hizmetin bütünleşmesi de toplum adına gerçekten önemli bir hizmeti temsil etmekte.

3 Yorum

 1. yorum avatarı
  Ahmet Taşkıran
  18 Aralık, 2017 - 18:21

  Firma sahibi ile görüştüm ve bizim eşyaları ilk olarak incelemesini istedim.Saolunlar gelip bütün eşyaları temiz bir şekilde inceleyerek bize en uygun fiyatı verdiler.Sonra gözlerini tutarak en iyi şekile eşyalarımızı hasarsız temiz şekilde taşıdılar herşey için gerçekten çok teşekkür ediyorum.

  yorum avatarı
  Yeliz Taşpınar
  09 Kasım, 2017 - 11:00

  Şehiriçi taşınma ihtiyaçımız oldu.Bu firmayı inceledik güzel bir nakliyat firmasına benziyordu.Aradık teklif aldık ve anlaştık. Belirtilen günde gelip hemen eşyaları ambalajladılar mobilyalar ve beyaz eşyalarıda güzel bir paketleme yaparak ambalajladılar ve herşey çok güzel bir şekilde taşındık diyebilirim.Biz hizmet aldık memnun olduk bir firmadan taşınacaklar bu firma ile güven ile taşınabilirler.

  yorum avatarı
  Rıza Güntaş
  01 Kasım, 2017 - 20:00

  İş gereği evimizi taşıtmak için bu nakliyat firması ile görüştük eşyaları gelip exper ettiler ve bize nasıl bir hizmet alacagımızı anlatılar bende böyle ilgili görünce bu firmayı bu firma ile taşınmaya karar verdim. Gününde gelip titiz bir hizmet ile bütün evdeki eşyaları ambalajlayıp paketlediler ve taşımasını yaptılar ve yeni evimize bu nakliye şirketi ile taşındık ve bu firmadan güvenle hizmet alabilirsiniz.

Yorum Yaz